Sıkça Sorulan Sorular


PROGO nedir?
PROGO kişiye ve gruplara yönelik sürücülü ulaşım hizmeti, havalimanı transferi, şehir içi ve şehirler arası ulaşım hizmeti sağlayan bir uygulamadır.
Neden PROGO kullanmalıyım?
PROGO ile ekonomik fiyata size tahsis edilmiş sürücülü VIP araç konforundan faydalanabilirsiniz. PROGO kullanımlarınızda sürpriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız, tecrübeli operasyon ve sürücü ekibimizle güvenli ve pratik bir seyahat deneyimi yaşarsınız. Alternatiflerine göre, Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip olan PROGO’yu güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz.
PROGO güvenli midir?
PROGO kesinlikle güvenlidir. Bu sebeplerden yalnızca bir kaç adedini sıralamak gerekirse: -Yıl içerisinde yaklaşık olarak 250.000 kişiye özel seyahat hizmeti üretiyoruz. -iOS/Android/Web tüm dijital uygulama kanallarımızda güvenli ödeme sistemleri sertifikalarımız var. -Özel eğitimli, lisanslı ve sürekli denetlenen bir sürücü ekibimiz bulunmaktadır.
PROGO'ya nasıl üye olabilirim?
iOS/Android mobil uygulamalarımız veya www.progotravel.com web sitemiz üzerinden kolaylıkla üye olabilirsiniz. Üye olarak, yalnızca üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilir ve rezervasyonlarınızın takibini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Transferlerinizi kredi kartı ile kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. iOS/Android/Web uygulama kanallarımızın tamamı güvenli ödeme sistemleri sertifikalarına sahiptir.
Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır?
PROGO uygulaması üzerinde görüntülediğiniz ücret, yalnızca size tahsis edilmiş toplam araç fiyatıdır. Yolcu sayısına göre araç fiyatları değişiklik göstermemektedir. Rezervasyonlarınıza ait iptal ve değişiklikler ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.
Araç ve sürücü bilgilerimi nasıl takip edebilirim?
Rezervasyonlarınıza ait bilgilendirmeler SMS, e-posta, mobil uygulama bildirimleri aracılığılıyla sizinle paylaşılmaktadır. Araç bilgileriniz, en geç rezervasyonun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce tarafınıza e-posta, SMS ve mobil uygulama bildirimi ile gönderilmektedir. Aynı gün gerçekleşecek rezervasyonlar için, araç bilgileriniz, en geç rezervasyondan 3 saat önce tarafınıza gönderilmektedir.
PROGO'da bir şey unuttum, geri alabilir miyim?
Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Böylece unuttuğunuz eşyalarınızın en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşmasını sağlayabiliriz.
PROGO ile evcil hayvanımı taşıyabilir miyim?
Evcil hayvan taşıma mevzuatı gereğince, sadece küçük (max 18 kg) ve özel kafes içerisindeki evcil hayvanlarınızı PROGO ile taşıyoruz.
Sürücüye ulaşamadım, ne yapmam lazım?
7/24 hizmet veren 444 7 329 nolu müşteri hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.
Üyeliği Tamamla
Üyeliği Tamamla
Üyelik Aktivasyon
Lütfen telefon numaranıza gönderdiğimiz 4 haneli doğrulama kodunu giriniz
WhatsApp